Про скликання 14 сесії 8 скликання

Дата: 14.04.2021 11:33

23 квітня 2021 року  о  10.00  год. в приміщенні КЗ "Тростянецька дитяча музична школа" відбудеться засідання 14 сесії  8  скликання.

Порядок денний:

1.Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Тростянецької селищної територіальної громади майна, що закріплене за центром надання адміністративних послуг, утвореного при Тростянецькій районній державній адміністрації, що ліквідується.

2.Про прийняття  до комунальної  власності  Тростянецької селищної ради майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Тростянецького району.

3.Про затвердження акту приймання-передачі Комунального некомерційного підприємства «Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

4.Про затвердження акту приймання-передачі Комунального некомерційного підприємства «Тростянецька районна центральна лікарня».

5.Про затвердження актів приймання-передачі майна.

6.Про передачу комунального майна в оперативне  управління.

7.Про надання згоди на прийняття до комунальної власності об’єктів права іншої власності.

8.Про затвердження Порядку передачі в оренду комунального майна Тростянецької селищної ради.

9.Про пониження ступеня та перейменування Гордіївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької селищної ради Вінницької області.

10.Про пониження ступеня та перейменування Ілляшівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької селищної ради Вінницької області.

11.Про внесення змін до структури апарату селищної ради та її виконавчого комітету, та виконавчих органів селищної ради.

12.Про скорочення штатної чисельності комунального закладу «Тростянецький селищний краєзнавчий музей».

13.Про внесення змін до рішення 12 сесії 7 скликання від 16 листопада 2018 року №106 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчого апарату Тростянецької селищної ради».

14.Про внесення змін до «Комплексної оборонно-правоохоронної програми Тростянецької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки».

15.Про  затвердження Програми розвитку туризму в Тростянецькій селищній територіальній громаді на 2021-2023 роки.

16.Про затвердження Цільової програми з охорони та збереження пам’яток  історико-культурної спадщини Тростянецької територіальної громади на 2021-2025 роки.

17.Про  затвердження Програми «Молодь Тростянеччини» на 2021-2025 роки.

18.Про внесення змін до рішення 3 позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2020 року № 57 «Про бюджет Тростянецької  селищної територіальної громади на 2021 рік».

19.Різне.