Наводимо лад у громаді разом!

Дата: 20.04.2021 17:25

У кожному селі нашої громади в ці весняні дні ведуться роботи з благоустрою. Працівники комунальної установи з благоустрою та комунальних закладів, небайдужі жителі, представники соціально відповідального бізнесу, які працюють на території громади, злагоджено та завзято працюють разом заради гарної справи, адже чиста громада – наша спільна мета.

Здійснюються заходів з підрізання та видалення дерев згідно з актами обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, аварійних дерев; підмітаються вулиці та тротуари; впорядковуються території біля обелісків, пам’ятників, братських могил; виконуються роботи по кронуванню дерев, видаленню чагарників, кущів, що знаходяться на узбіччі доріг, озелененню територій, освітленню, підсипанню та грейдеруванню вулиць, побілки дерев та бордюрів; наводиться лад на кладовищах.

Роботи з благоустрою тривають.