Тростянецька громада прийняла участь у глобальній екологічній акції «Озеленення Планети"

Дата: 21.04.2021 10:14

Цього  року у світі стартував цікавий проект «Greening of the Planet»,  згідно якого у 100 країнах було висаджено 1 000 000 дерев. Приєдналась до нього і наша держава. Його ціль – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми планети, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей планети довкола боротьби з глобальними ековикликами.

Ініціатором цього проекту в громаді стали волонтери Благодійного фонду «Тростянеччина», селищний голова Людмила Червонецька, ДП "Бершадське лісове господарство», яке й надало близько 800 саджанців, серед яких: дуби червоні, ялівці, туї, магонії падолисті, горобини звичайні та скандинавські, горіхи чорні, липи, сосни і ялини.

Відповідно 20 квітня  працівники Тростянецької селищної ради  взяли активну участь у реалізації вищезазначеного проекту на території нашої громади.  Кущі та дерева було висаджено у селищному парку та по вул.Соборна.

Таким чином, громада напередодні річниці світлої перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вшановує героїзм земляків.

Це вдалий приклад, коли людина усвідомлює свою відповідальність за майбутнє своєї планети та своїх нащадків й шанує своїх захисників.