У Тростянецькій громаді впроваджено спрощене надання соцпослуг за допомогою ІТ-програми «Соціальна громада»
Працівники виконавчих органів селищної ради виконали роботи по приєднанню старостинських округів до Програмного комплексу «Соціальна громада» і на даний час проводять навчання уповноважених осіб. Послуги соціального характеру є новими для відділу соціального захисту населення Тростянецької селищної ради.
Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» забезпечує прийняття заяв та документів від громадян на призначення соціальних допомог, житлових субсидій, пільг за місцем їх проживання та передачу їх в електронному вигляді районному органу соціального захисту населення, що суттєво спрощує пришвидшує обмін та опрацювання інформації, забезпечує зручність для мешканців старостинських округів, особливо віддаленим.