Вітаємо переможців заочної виставки робіт початково-технічного моделювання!

Дата: 22.04.2021 14:32

З 29 березня  по  05 квітня Вінницьким обласним центром технічної творчості учнівської молоді   проводилася  заочна обласна виставка  робіт  початкового технічного моделювання. В даній виставці  взяли участь вихованці гуртків початково-технічного молделювання КЗ "Тростянецький  будинок дитячої творчості", керівник Віктор Цимбал. Відповідно до протоколів та рішення журі,  команда КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості" посіла  ІІІ місце!

Вихованці гуртка  показали гарні результати  по розділах:

• "Найпростіші  авто-, авіа-,  судно та ракетомоделювання, механічні ігри, іграшки, машини та механізми" - Паламарчук Іван, зайняв 4 місце.
  • "Паперове моделювання Paper Craft" - Шологон Дмитро,  Посторонюк Назар, Горбань Іван  -  посіли  ІІ почесне  місце.
  • "Макети (будівлі, діаграми)" - Погорілець Михайло, Кузь Євгеній, Решетнік Михайло - посіли 4 місце.

Адміністрація КЗ "Тростянецький  будинок дитячої творчості" бажає  юним технікам наполегливо  працювати, вишукувати  нові ідеї для втілення та досягати нових  вершин!