Створення ОСББ вирішить питання утримання багатоквартирних будинків у с-щі Ладижинському

Дата: 22.04.2021 16:21

Під час виїзного прийому в с-щі Ладижинському жителі двоповерхівок звернулись до селищного голови з проханням допомогти врегулювати питання організації та здійснення оплати за спожиту електроенергію для освітлення місць загального користування.

Сьогодні селищний голова Людмила Червонецька провела робочу нараду з питань визначення порядку оплати за водопостачання, водовідведення та освітлення місць загального користування  жителями багатоквартирних будинків в селищні Ладижинське за участю секретаря селищної ради Олега Ткача, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Маснюка, інспектора організаційного відділу апарату селищної ради Віктора Овсяннікова, директора КП ТСР «Тростянецьводоканал» Максима Щуренка, директора селищної комунальної установи з благоустрою Дмитра Пріщенка, старости с.Оляниці та с-ща Ладижинського Любові Горбенко, інспектора Любові Рознюк та директора кооперативу «Оляницький» Миколи Сворія.

Після обговорень та консультацій прийнято рішення рекомендувати жителям двоповерхівок створити об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) для представлення спільних інтересів співвласників, управління, утримання і використання спільного майна, прибудинкової території. Головною перевагою ОСББ є те, що така форма управління забезпечує ефективний контроль над витратами та платежами, дозволяє проводити заходи з енергоефективності, колегіально приймати рішення і втілювати їх у життя.

ОСББ, як юридична особа, спроможна проводити розрахунки за водоФото без описупостачання, водовідведення та спожиту електроенергію, заключити договір з кооперативом «Оляницький» про забір, очищення та постачання води тощо.