Підведено підсумки виконання місцевих бюджетів області за 1 квартал 2021 року

Дата: 26.04.2021 08:41

Працівники управління фінансів Тростянецької селищної ради взяли участь у засіданні колегії Департаменту фінансів Вінницької ОДА, на якому було розглянуто підсумки виконання місцевих бюджетів області за 1 квартал 2021 року.

За результатами оцінки фінансових показників 63-х територіальних громад Вінницької області за підсумками виконання бюджетів за 3 місяці 2021 року Тростянецька селищна територіальна громада посіла 19 місце. Аналіз виконання бюджетів проводився в розрізі 5-ти показників, що характеризують фінансові аспекти  діяльності територіальних громад:

1. Власні доходи 1 мешканця  - 1161,7 грн. (14 місце). Цей показник характеризує фінансовий потенціал громади, спроможність забезпечувати громаду за рахунок ресурсів, які генеруються виключно на її території.
  2. Рівень дотаційності бюджету 0% (8 місце), що показує залежність від дотаційних ресурсів з державного бюджету. У 2021 році Тростянецька громада не отримує з державного бюджету базової дотації та не передає до державного бюджету реверсної дотації.
  3. Темп росту надходжень місцевих податків і зборів – 77,3% (61 місце).
  4. Питома вага  видатків на утримання апарату управління у власних ресурсах – 16,5% (6 місце).
  5. Заплановані капітальні видатки на 1 мешканця   -  324 грн. на 1 особу (21 місце).

Даний рейтинг дасть можливість зробити висновки і спрямувати зусилля на зміцнення фінансової спроможності та нарощування фінансового потенціалу з метою ефективної реалізації своїх функцій та повноважень, надання якісних послуг мешканцям громади.

Управління фінансів Тростянецької селищної ради