Чорнобильська трагедія – очима дітей

Дата: 26.04.2021 13:09

Чорнобиль – національна трагедія України!

Чорнобиль... Мертва зона... Сьогодні такі слова гірким болем відлунюються у наших серцях. Заростають деревами, кущами, травою опромінені села. Вони порожні, мертві. Поступово руйнуються хати. Разом із ними руйнуються, зникають неповторні цінності поліської давнини. Хоча ще і квітнуть і родять сади, ніхто не споживає тих гірких плодів, не йде до лісу за його цілющими дарами.

Чорнобиль... Покинуті домівки, розорені гнізда, здичавілі звірі. А 35 років тому це було звичайне українське містечко, яких сотні й тисячі в Україні. Весною воно потопало у яскравій зелені, вишневому та яблуневому цвіті, буяло різнобарвними квітами, милувало око жителів та гостей, надихало поетичні душі до творчості… А влітку, у період відпусток, сюди приїздили цілі родини на відпочинок, приїжджали відпочивальники звідусіль, щоб помилуватися красою природи, набратися здоров'я, подихати цілющим повітрям…

Пропонуємо переглянути онлайн - виставку робіт вихованців гуртка «Образотворче мистецтво» КЗ «Тростянецький будинок дитячої творчості» - «Чорнобильська трагедія – очима дітей».

Роботи: 1. Бабенко Аліни, 2. Рябокінь Катерини, 3. Романової Катерини, 4. Тунди Ірини, 5. Івлєвої Дарії, 6. Фіногеєвої Аліни, 7. Довгань Дарії, 8. Уроди Дарії, 9. Фурмана Івана, 10. Шарапанівської Аріадни.

КЗ «Тростянецький будинок дитячої творчості»