ІІІ місце у фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я» виборола родина Бевз із Тростянця

Дата: 26.04.2021 13:33

24 квітня у місті Вінниці, в парку «Дружби народів», відбувся обласний фестиваль «Мама, тато, я - спортивна сім`я». Захід проводився з нагоди Міжнародного дня сім`ї та з метою формування у населення, особливо у дітей, свідомої потреби до занять фізичною культурою, зміцнення родинних стосунків шляхом об’єднання  зусиль для досягнення спільних цілей та пропаганди здорового способу життя.

Тростянецьку територіальну громаду на фестивалі представляла родина Бевз у складі: мами Наталії, батька Сергія та доньки Інни. Супроводжувала родину вчитель фізичної культури ОЗО Тростянецького ЗЗСО І-ІІІст.№1 Наталія Гонта.

Захід складався з спортивних завдань та естафет. За результатами змагань Тростянецька родина посіла ІІІ місце та нагороджена грамотою, медалями  і спортивним інвентарем.

Вітаємо з перемогою і бажаємо не зупинятись на досягнутому!

Відділ молоді, спорту, туризму та охорони історико-культурної спадщини

управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради