У школах громади реалізовано соціальні проєкти

Дата: 28.04.2021 16:11

Освіта є важливою складовою в житті кожної людини, адже вона дозволяє рухатися вперед і досягати успіху, розвиває впевненість в собі, дає навички та знання, допомагає формуватися особистості.

Безперечно, що якість освіти на пряму залежить від умов,  у яких відбувається навчальний процес.

Після об’єднання у єдину Тростянецьку громаду стало зрозуміло, що перед селищною радою стоїть чимало викликів, щоб заклади освіти відповідали вимогам сьогодення – від зміцнення матеріально технічної бази до створення належних санітарних умов.

У вирішенні поставлених завдань велику допомогу надає соціально відповідальний бізнес ПрАТ "МХП".

У Великостратіївському ЗЗСО І – ІІ ступенів реалізовано соціальний проєкт  «Комфортні умови навчання – запорука здоров'я учнів. Заміна електропроводки у закладі». Загальна вартість виконаного проєкту становить  279804 грн, з них левова частка коштів благодійного фонду "МХП-Громаді", селищний бюджет, а також допомога батьків.

Також завершено ремонтні роботи по проєкті «Заміна водопостачання в Гордіївському ЗЗСО І – ІІІ ступенів» - прокладено трубопроводи водопостачання, встановлено змішувачі, крани, лічильник, фільтри для очищення води, водонагрівач для миття посуду, відрегульовано змивні бачки у вбиральнях та ін. Бюджет проєкту - 166694 грн.

27 квітня до закладів завітали безпосередньо причетні до реалізації проєктів аби підбити підсумки та оглянути якість виконаних робіт.

В ході заходу директори шкіл висловили велику вдячність від імені працівників закладу та батьків, громадськості сіл, за підтримку, керівнику соціальних проєктів БФ «МХП– Громаді» у Вінницькому регіоні Петру Андрійцю, селищному голові Людмилі Червонецькій.