Засідання оргкомітету з відзначення Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 28.04.2021 16:55

28 квітня під головуванням селищного голови Людмили Червонецької відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки і проведення в Тростянецькій громаді заходів до Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В ході засідання було обговорено пропозиції до плану заходів та надано очільником громади відповідних доручень керуючій справами (секретар) виконавчого комітету, керівникам виконавчих органів та комунальних закладів селищної ради, правоохоронним органам та територіальному центру комплектування та соціальної підтримки.

Людмила Іванівна закликала усіх присутніх із відповідальністю поставитися до підготовки та проведення святкових заходів: «Кожен на своєму місці має зробити все можливе, щоб гідно вшанувати подвиг  героїв-земляків та висловити їм нашу безмежну повагу і вдячність». Також вона наголосила на необхідності дотриманням карантинних вимог під час урочистостей.

План заходів буде опубліковано пізніше на офіційному сайті Тростянецької селищної територіальної громади та газеті «Тростянецькі вісті».