Весняний Великдень!

Дата: 29.04.2021 16:18

Великдень – одне з головних християнських свят, яке дуже люблять дорослі й діти. Це свято радості і торжества життя.

Фахівці Тростянецького ІРЦ протягом тижня поглиблювали знання дітей про традиції святкування Великодня в Україні. Разом з дітками займалися підготовкою великодніх прикрас, композицій, великоднього декоративного деревця. Дітки вирізали та прикрашали  писанки, милі весняні сюжети з квітами, метеликами,  які символізують пробудження природи. Така спільна творча робота фахівців і дітей завжди об’єднує, дарує позитивні емоції. Це прекрасна можливість поспілкуватися, порадіти святковій атмосфері, стати ближчим один до одного. Заняття дуже цінні, тому що  мають  ще й виховне значення, прививають любов до рідного краю, родини. Паперова листівка з писанкою, тематичні аплікації, або великодня композиція, стануть приємним і милим подарунком бабусі і дідусеві.

КУ «Тростянецький селищний інклюзивно-ресурсний центр»