Відновлення навчального процесу у закладах та карантинні обмеження на період  свят - головні питання, які розглядалися на засіданні комісії ТЕБ та НС Тростянецької громади

Дата: 30.04.2021 11:15

Відповідно  до  рішення Міністерства охорони здоров’я  Вінницька  область  за  епідемічними показниками  вийшла  з «помаранчевої» карантинної  зони  та ввійшла  до «жовтої» зони, яка  передбачає  послаблення  карантину, 30 квітня відбулось  позачергове  засідання  комісії   техногенно-екологічної  безпеки  та  надзвичайних  ситуацій  Тростянецької селищної  територіальної  громади. На  порядок  денний  виносились питання:

1.Про послаблення  карантинних заходів на території Тростянецької  селищної  територіальної  громади та забезпечення контролю за їх дотриманням.

2. Про карантинні  обмеження   на період  великодніх та травневих  свят.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення комісія вирішила:

1Дозволити з 00.00 год. з 05 травня 2021 року  відновити відвідування закладів освіти учнями 1-11 класів на території Тростянецької селищної  територіальної громади:

Термін виконання: невідкладно

2. Рекомендувати керівникам  релігійних громад:

• збільшити кількість сесій благословення і зменшити їх тривалість;
  • зафіксувати вхідні двері/блоки на територію і в приміщення храмів у відкритому стані;
  • забезпечити озвучення богослужінь;
  • встановити обмеження на відвідування служби перед благословенням всередині храмів і забезпечити дотримання дистанції між парафіянами на вулиці не менше 1,5 метра;
  • рекомендувати відвідувати обряд благословення і освячення їжі тільки 1 особі з сім'ї;
  • дотримуватися маскового режиму;
  • акцентувати увагу віручих на необхідності дотримуватися протиепідеміологічних норм на кладовищах та утриматися від вживання їжі та алкоголю під час поминальних днів.

Термін виконання: невідкладно

3. Керівникам підприємств, організацій, установ  всіх  форм  власності забезпечити суворий  контроль  за дотриманням  вимог  постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року  № 1236 «Про встановлення   карантину  та запровадження  обмежувальних  протиепідемічних  заходів з метою запобігання   поширенню  гострої  респіраторної  хвороби COVID-19» (із змінами)  та прийнятих протокольних  рішень.