Зі святом Великодня!

Дата: 30.04.2021 11:14

Великдень – найбільш очікуване весняне свято. Воно об’єднує не тільки родини, але й усіх християн. Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво.

В переддень великого свята Воскресіння Хрестового соціальні робітники комунального закладу «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» за сприянням народного депутата України по 17 виборчому округу Миколи Кучера привітали усіх своїх підопічних із святом великодніми духмяними пасками – символом присутності Бога у житті всіх людей. Її солодкість, здоба і краса – співчуття, милосердя і турбота Творця про кожного.

Христос воскрес! Воістину воскрес! У світлий і урочистий день Великодня бажаємо добра, благополуччя і миру вашому дому, виконання усіх ваших надій!

Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Тростянецької селищної ради