Вітаємо переможців обласного онлайн - конкурсу обдарованих дітей та молоді "ARTMIСТОК"!

Дата: 05.05.2021 12:41

Вихованці гуртків "Образотворчого мистецтва " та "Декоративний розпис" КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості" взяли участь у обласному онлайн - конкурсі творчих дітей та молоді «АRTМІСТОК», організаторами якого став Тульчинський фаховий коледж культури, за підтримки управління культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики облдержадміністрації.

Конкурс проводився з метою:

- пошуку, розвитку і підтримки обдарованої та креативної молоді, виховання національної гідності, патріотичних почуттів;

- відродження і розвитку мистецьких культурних традицій народного мистецтва Поділля (вишивки, ткацтва, розпису, малярства, різьблення, кераміки, гончарства, витинанки, писанкарства);

- залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва;

- обміну творчими досягненнями у декоративно-прикладному та образотворчому мистецтві.

Роботи  розглядалися  в трьох номінаціях – живопис, графіка і декоративно-прикладне мистецтво.

На обласний онлайн - конкурс представлено роботи: Владислава Гуза, Владислава Грабика, Анастасії Голубець, Ольги Горбань, Анни Березюк, Поліни Когутовської, Ульяни Когутовської, Анастасії Білик, Катерини Рябокінь.

За підсумками  конкурсу  наші обдаровані діти  мають   дуже гарні результати.

Адміністрація  КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості" дякує вихованцям за гарні представлені  майстерні роботи,  керівнику  гуртків "Образотворче мистецтво" та "Декоративний розпис" Валентині Бачинській за підготовку переможців  обласного  конкурсу.

КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості"