Проведено майстер – клас «Листівка для матусі»
«Можна пройти крізь пустелі і хащі,
Тільки без мами не можна нізащо,
Бо найдорожче стоїть за словами —
У світі усе починається з МАМИ!»
Анатолій Костецький
Травень – місяць квітів і свят. Одним із найдушевніших і найтепліших є День матері. Адже мама - це та стіна, той фундамент, підтримка, які дають змогу встояти, втриматись. Ніхто так не порадіє і не поплаче з нами, як мама. Вона – сонце й небо. Адже саме мати дає життя і веде по життю. Варто відзначити, що дане свято ще в часи Київської Русі і козаків теж відзначався, але як релігійний – місяць пречистої Діви Марії. Воно й не дивно, адже мама дає життя, продовжує наш рід. Для кожного з нас саме її образ є найріднішим, найближчим, найдобрішим, найдорожчим. А наша любов до Матері – безмежна та вічна.
Творчий hand – made «Листівка для матусі» - під такою назвою пройшов майстер – клас у КЗ «Тростянецька селищна публічна бібліотека», який провела провідний бібліотекар Олійник А.Г. та розповіла юним читачам про історію та традиції святкування Дня матері в Україні.
КЗ «Тростянецька селищна публічна бібліотека»