Вітаємо переможців заочних змагань з початково - технічного моделювання!

Дата: 07.05.2021 17:13

14 квітня Вінницьким обласним центром технічної творчості учнівської молоді проведено заочні обласні змагання  з початково-технічного  моделювання, в яких взяли участь і   вихованці  гуртка   "Початково-технічного моделювання" КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості" - Іван Маланчук та Володимир Твердохліб (керівник Цимбал Віктор Анатолійович).

Змагання проводилися  з метою: - організації змістовного дозвілля дітей, пошуку нових форм проведення змагань та оздоровчих заходів;
- підвищення ролі початкового технічного моделювання у системі позашкільної освіти;
- стимулювання творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей;

- задоволення їх потреб у творчій самореалізації;
- пошуку та підтримкаи обдарованих дітей молодшого шкільного віку;
- збереження та розширення мережі гуртків початкового технічного моделювання у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах;
- обміну досвідом роботи  з організації технічної творчості дітей молодшого шкільного віку.

Учасникам  потрібно  було представити виготовлену  модель вантажного автомобіля, з паперу або картону за власним задумом з дотриманням усіх вимог  (відповідно умов змагань)  та  міні-проект - опис виготовлення  автомобіля.

За підсумками  журі конкурсу  наші вихованці гуртка  посіли  І почесне місце, серед 21 команди області.

Вітаємо  юних  техніків  з   такими гарними результатами! Бажаємо наполегливо працювати та впевнено йти до своєї мети!

КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості"