У КЗ "Тростянецький будинок  дитячої творчості" проведено заходи присвячені Великій Перемозі

Дата: 07.05.2021 17:21

Вихованці гуртків  «Оригамі», «Еко-стиль: поводження з відходами», «Текстильна майстерня» КЗ «Тростянецький будинок дитячої творчості»  взяли участь у Всеукраїнській акції «Маки пам’яті», яка проходила під гаслом «1939 – 1941 Ніколи знову». Діти виготовляли  червоні маки - символ пам'яті за загиблими у Другій Світовій Війні. Вдягнувши його у Дні пам'яті та примирення (8-9 травня), ми вшановуємо мільйони людських жертв по всій Європі і, головним чином, 5-7 мільйонів загиблих українців. Ми пам'ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об'єднані Нації. Пам'ятаємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.

Вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» і «Декоративний розпис» підготували  виставку художніх робіт «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього», на якій представили малюнки, що передають  важливість  пам’яті та вшанування подій Другої світової війни.

7 травня комунальний заклад «Тростянецький будинок дитячої творчості» взяв участь у Всеукраїнському фоточеленджі «І світлий смуток в серці збережем…..» до Дня пам’яті та примирення.

КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості"