Проєкт Тростянецької громади став переможцем обласного конкурсу «Комфортні громади»

Дата: 13.05.2021 19:53

Поспішаємо повідомити жителям громади гарну новину. 13 травня Експертна рада підбила підсумки конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади». Вона визначила переможців конкурсу та ухвалила рішення про фінансування на основі експертного оцінювання кожного проєкту.

Всього на конкурс громади подали 213 проєктів, переможцями стали 70, зокрема і проєкт Тростянецької селищної територіальної громади. Очікуване фінансування з обласного бюджету усіх проєктів - переможців – 19,7 млн грн.

Отож, перемогу здобув один із п’яти поданих проєктів нашої громади «Естетика глядацької зали Тростянецького селищного комунального Центру культури та дозвілля».

Зокрема проєктом передбачено придбання театральних крісел для глядацької зали Центру в кількості 580 штук, якісного сценічного реквізиту (одяг сцени та залу). Загальна вартість проєкту - 700 тисяч гривень.

Перемога у конкурсі дозволить залучити додаткові кошти з фонду конкурсу на реалізацію проекту - переможця у сумі 350 тисяч гривень.

Про хід виконання робіт з облаштування глядацької зали Тростянецького селищного комунального Центру культури та дозвілля повідомимо згодом.