Звернення селищного голови Людмили Червонецької з нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій

Дата: 16.05.2021 08:00

Шановні жителі Тростянецької селищної територіальної громади!

День пам'яті жертв політичних репресій займає особливе місце в календарі пам'ятних дат.

У цей день нас об'єднує пам'ять про трагічні події в історії країни, коли тисячі людей були безпідставно, за сфальсифікованими доносами піддані репресіям, звинувачені в злочинах, відправлені на заслання та позбавлені життя. У жерло репресій був кинутий весь цвіт нації, люди сповнені сил і творчої енергії. Їм довелося пройти через знущання, побої та життя в нелюдських умовах.

На жаль, і нині сотні наших земляків перебувають у полоні агресора лише за прагнення бути вільною європейською нацією. Завдяки співвітчизникам, які ціною власної свободи відстоюють державну незалежність, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та любові до України.

Схилімо ж голови і помолімося за вічний спокій тих, хто загинув унаслідок політичних репресій, а також за визволення та повернення додому сучасних в’язнів.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

З повагою,

Селищний голова      Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА