Тростянецька громада пройшла відбір програми «U-LEAD з Європою» на навчання з просторового планування

Дата: 18.05.2021 08:05

Завершився відбір громад для участі у навчальній програмі Програми «U-LEAD з Європою» «Кроки для спеціалістів» на тему «Просторове планування та управління природними ресурсами».

На Вінниччині перемогли в конкурсі 11 громад, в тому числі й Тростянецька. Всього в Україні відібрали 225 громад.

«Участь в програмі - це можливість підвищити професійний рівень посадових осіб, а також зосередитись на збільшенні ефективності використання ресурсів. Таким чином вдасться посилити спроможність громад та залучити додаткові кошти на розвиток», - наголошує Віталій Швець, керівник Вінницького регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

У травні та червні для відібраних громад проведуть семінари:

• принципи просторового планування;
  • просторове планування в Україні;
  • просторове планування в територіальних громадах;
  • виклики просторового планування;
  • земля та інші природні ресурси в територіальних громадах.

За результатами навчання, 48 громад отримають додаткову експертну підтримку у підготовці завдання для розробки Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади або проведенні аудиту земельних ресурсів.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Джерело: Вінницька ОДА