Триває весняне прибирання в громаді

Дата: 18.05.2021 13:13

Погодьтесь: усім нам приємно жити в чистих та затишних населених пунктах. Тож благоустрій будь-якої території – дуже важлива справа. Не має значення, чи знаходиться вона біля вашого будинку, чи біля підприємства, де працюєте, чи це просто вулиця або сквер - все це формує думку про людей, які проживають у місті чи селі.

Дійсно, благоустрій залежить не тільки від роботи комунальних служб, але й від культури та свідомості жителів громади. Тож для наведення чистоти і порядку, збільшення зон зелених насаджень, захисту довкілля, трудові колективи, представники соціально відповідального бізнесу і просто мешканці громади від школяра до пенсіонера долучаються до весняного прибирання. Збирають сміття, вирубують чагарники, наводять лад на кладовищах та біля пам'ятників, висаджують дерева та квіти, білять дерева і бордюри та ін.

Тож дякуємо всім, хто бере активну участь у заходах з благоустрою. Сподіваємося, що спільними зусиллями територія нашої громади стане ще охайнішою та квітучою.

На світлинах — окремі робочі моменти толоки в громаді.