Про результати проведення виїзних прийомів громадян селищним головою: в с. Велика Стратіївка встановлено платіжний термінал

Дата: 19.05.2021 15:48

Під час проведення Тростянецьким селищним головою Людмилою Червонецькою виїзного прийому громадян в с. Велика Стратіївка староста та місцеві жителі висловили побажання щодо встановлення терміналу для оплати послуг в селі.

Завдяки очільниці громади в с. В. Стратіївка платіжний термінал уже встановлено в продуктовому магазині.

Першими на звернення Людмили Іванівни відгукнулась компанія "Сіті-24" в особі директора  Андрія Притики.

Термінал має багато різноманітних послуг. На даний час розробляється такФото без описуож  послуга "Батьківська плата" по оплаті за дитсадочок. Розмір комісійної плати за послуги така ж, як і в смт Тростянець.

Тепер жителі В. Стратіївки можуть здійснювати різні види платежів безпосередньо у своєму населеному пункті.

Староста села Гордіївка, села Велика Стратіївка, села Митківка   Олександр Кузь