Лілія Маланчук - бронзова призерка чемпіонату Європи

Дата: 21.05.2021 11:45
Кількість переглядів: 1162

Фото без опису

Саме зараз у Скоп`є (Македонія) проходить чемпіонат Європи з вільної боротьби серед спортсменів до 23 років. У десятці збірної України наша землячка з Демидівки Ліля Маланчук. Учора проходили змагання у її ваговій категорії – 50 кг. У Лілії – бронза!

Нагадаємо, великий спорт почався для неї з маленького філіалу Ободівської ДЮСШ у Тростянці. Першим тренером став Микола Мулько.

Зараз Лілія проживає у Білій Церкві. Також вона – студентка другого курсу Переяслав-Хмельницького педагогічного університету.

Минулого року у Сербії проходив Кубок світу серед чоловіків та жінок з вільної боротьби. У складі національної збірної України у ваговій категорії до 50 кг була і Лілія Маланчук, яка виборола срібну медаль, ставши віце-чемпіоном.

Зичимо борчині високих здобутків та перемог на славу нашої держави та Тростянецької громади.