Яблуневий сад біля школи

Дата: 21.05.2021 14:46

Здавна за традиціями наших предків біля осель щирих і гостинних українців рясно квітували сади. Це мудрий і справедливий закон життя: посади дерево, побудуй дім, виховай дітей. Адже наше життя варте чогось лише тоді, коли ми живемо не тільки задля себе.

Віднедавна і біля Тростянецького ЗЗСО І-ІІ ст. №2 дружно зазеленіли молоді деревця яблуневого саду. П'ятдесят саджанців чотирьох осінніх сортів приурочені 50-річному ювілею школи: п'ятдесятий випуск вихованців припав на 2020 рік, і школа по праву пишається гарним і достойним «урожаєм» своїх випускників. Саме на їхню честь заквітував цей сад, який скоро також зарясніє щедрим урожаєм, бо був посаджений дбайливими руками учнів 7-8 класів та учителів Лідії Кокошко та Сергія Пунька. А ідейним натхненником цієї доброї справи, як і багатьох інших, є «берегиня» школи Тамара Задорожна. Це дуже символічно: в українській культурі яблуневий сад – символ роду, родини, продовження життя. Пам'ятаєте, у Ліни Костенко: «Зробити щось, лишити по собі…» Пройдуть роки, вийдуть за поріг школи ще багато поколінь випускників, залишатимуться тільки спогадами мудрі слова учителів, а яблуневий сад біля школи буде рости, квітувати і радувати щедрим урожаєм. Життя триватиме!

Тростянецький ЗЗСО І-ІІ ст. №2