Яна Шелемба виборола право представляти Україну на чемпіонаті світу

Дата: 25.05.2021 11:35

3 21 по 23 травня у м. Одеса відбувся чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед вікових груп 10-11, 12-13, 14-15, 16-17 р.

В змаганнях прийняли участь близько 600 учасників більш ніж з 20 областей України.

Змагання вперше відбулись за двома розділами, а саме перший день проводився по правилам міжнародної федерації за результатами яких було сформовано збірну команду України для участі у Чемпіонаті світу.

Збірну Вінницької області представили 47 спортсменів з 11 спортивних клубів, приємно відзначити, що серед них був і клуб «Ілля Муромець» с. Ілляшівка.

Двоє учасників спортивного клубу достойно представили нашу громаду та область: першого дня змагань Яна Шелемба виборола 2 місце у поєдинках, а другого - 1 місце та виборола право представляти Україну на чемпіонаті світу; Роман Грабчак - здобув великий досвід та мотивацію для того, щоб стати ще краще та наступного року завоювати призове місце.

Пишаємось нашими спортсменами та бажаємо ще більших перемог! Дякуємо тренеру за підготовку юних талантів!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)