Привітання селищного голови Людмили Червонецької з Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 01.06.2021 08:00

Любі діти, шановні дорослі!

Вітаю вас з теплим, світлим, добрим, веселим святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Немає кращої пори у житті людини, як дитинство. Цей прекрасний, безтурботний період залишає у душі кожного відголосок теплих спогадів, які протягом усього життя допомагають долати перешкоди та негаразди.

Дозвольте щиро подякувати всім, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню юного покоління. Тим, хто вкладає душу і розум у дітей - навчає, лікує їх, розвиває їхні творчі здібності, готує до дорослого життя. Особлива вдячність людям, які піклуються про дітей, що залишилися без батьківської опіки, і найбільше потребують тепла і любові.

Дорослі мають пам’ятати, що майбутнє дітей залежить від нас, а наше майбутнє залежить від них.

Тож бажаю вам, маленькі жителі Тростянецької селищної територіальної громади, міцного здоров'я, успіхів, щасливого дитинства, надійних друзів, мирного неба, сонця й здійснення мрій!

З повагою,

Селищний голова    Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА