Здорова та щаслива дитина – вільна та квітуча Україна

Дата: 01.06.2021 19:33

Під цим гаслом 01 - 02 червня в селі Демківка проходить турнір з міні-футболу, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

У змаганнях беруть участь 10 дівчачих команд з п’яти областей: «Жайвір» м.Шпола Черкаської області, «Полісяночка» м.Житомир, АМК Арциз Одеської області, ДЮСШ-1 м.Хмельниций. Вінницьку область представляють ВО ДЮСШ Блохіна – Беланова  м.Вінниця, «Сугатинка»  м.Могилів–Подільський, ДЮСШ м.Літин, ДЮСШ м.Тиврів, «Плеяда» м.Тульчин та команда господаря змагань – «Еліта» с. Демківка.

На урочисте відкриття турніру з вітаннями та подарунками прибули поважні гості: Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька, народний депутат України Микола Кучер, директор ТОВ «ДАКСА БУНГЕ УКРАЇНА» Галина Русанова, заступник директора з наукової роботи Інституту землеробства НААН Олена Костенко, голова Гайсинської районної ради Віталій Савчук, голова Гайсинської райдержадміністрації Людмила Головашич та ін. Завітав на свято  і Андрій Тучик, в минулому керівник дослідного господарства, який дав поштовх для розвитку спорту в селі Демківка, побудувавши сучасний спортивний майданчик з штучним покриттям та надаючи підтримку юним спортсменам.

Радо зустрічали гостей та 100 юних спортсменок організатори турніру: директор Демківської школи Світлана Король, директор ДП ДГ «Олександрівське» Олена Воротнюк, староста с.Олександрівка, с.Демківка та с-ща Демківське Антоніна Глива, голова ГО «Районна федерація футболу» Микола Катрич, тренер Демківської команди «Еліта», вчитель фізичного виховання Василь Нижник та ін.

Спортивні баталії між гравчинями відбуватимуться впродовж двох днів.

Завтра - підведення підсумків та нагородження переможців турніру.

Бажаємо командам яскравих ігор та позитивних емоцій, а вболівальникам -  приємних вражень!