Міжнародний день захисту дітей – свято усмішок і щасливих хвилин

Дата: 01.06.2021 22:59

Хай небо буде чистим, без хмаринок.
Хай сонечко лоскоче до нестями!
Нехай здоровими зростають діти
І хай щасливі будуть мами!
Ми бажаєм нині вам багато
З Днем захисту дітей,
Із вашим святом!

Міжнародний день захисту дітей - це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати дорослим, про відповідальність за благополуччя дітей.

З цієї нагоди сьогодні у центральному парку смт Тростянець відбувся святковий захід за участю дітей різних вікових категорій - від самих маленьких до тих, які вже скоро будуть прощатися з дитинством.

Урочисте відкриття свята почалося з виступу селищного голови Людмили Червонецької, яка привітала всіх присутніх з Міжнародним Днем захисту дітей: "Ви, любі діти, майбутнє нашої країни. І в турботі про вас, у створенні умов для вашого гармонійного розвитку ми бачимо завдання не тільки родини, але й суспільства, держави. Для нас дуже важливо, щоб ви росли здоровими, щоб ваше дитинство було радісним і щасливим".

Почесним гостем заходу став Народний депутат Микола Кучер, який побажав всім мирного неба, Божої підтримки, міцного здоров’я, щастя, любові та веселих канікул дітям.

Начальник управління освіти, культури, туризму, молоді і спорту Тетяна Шерстюк, директор Тростянецького  селищного комунального Центру  культури і дозвілля Світлана Осоховська нагородили переможців змагань з кульової стрільби з пневматичної зброї та дистанційного   фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Тростянецькі самоцвіти 21» грамотами, кубками, медалями. Нагороджені в свою чергу виступили для усіх зі своїми найкращими творчими здобутками.

Для дітлахів були організовані майстер-класи, розважально-ігрові програми, дитячі естафети, фото з персонажами, солодкі презенти. Учасники святкового дійства отримали багато позитивних вражень, подарунків та емоцій.

Не менш яскравими та цікавими пройшли заходи у всіх населених пунктах громади.