Круглий стіл до Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 02.06.2021 08:42

Турбота про здоров’я і потреби дітей є одним з найважливіших завдань нашої держави і належить до найактуальніших проблем, розв’язання якої обумовлює майбутнє країни і подальше існування здорової нації.

01 червня  відбулось засідання круглого стілу до Міжнародного дня захисту дітей.

У заході, організованому службою у справах дітей Тростянецької селищної ради, взяли участь представники суб’єктів  організації соціального захисту  дітей.

Відкрила засідання начальник служби у справах дітей Вікторія Рєзнікова. Вона зазначила, що День захисту дітей відзначають в Україні та ще у понад 60 країнах світу. Ініціатива проведення свята була виголошена на конгресі жінок у Парижі, на якому прозвучала клятва про невпинну боротьбу за забезпечення міцного миру як єдиної гарантії щастя дітей. Сьогодні сім’я, діти, здоров’я та добробут є тими цінностями, які сповідує український народ.

Головний спеціаліст служби у справах дітей Світлана Савчук свій виступ присвятила викликам та перспективам сучасної системи захисту прав дітей в Україні.

Під час зустрічі усіма учасниками обговорювались актуальні питання, а саме:

• співпраця та ефективність роботи служби у справах дітей спільно з ювенальною превенцією щодо захисту прав дітей;
  • причини та наслідки зростання осиротіння дітей;
  • забезпечення прав дитини на родинне оточення.

Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради