Розпочалася реалізація проєкту «Будівництво гідротехнічних споруд захисту від підтоплення земель центральної частини смт. Тростянець»
01 червня на території селища Тростянець розпочалися підготовчі роботи щодо реалізації проєкту «Будівництво гідротехнічних споруд захисту від підтоплення земель центральної частини смт. Тростянець» за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та співфінансування з бюджету селищної ради.
Відповідно до результатів тендерної процедури генеральним підрядником по виконанню будівельних робіт визначено ПП «ТАЙГА І К» Полтавська обл.
На сьогоднішній день доставлено частину обладнання і матеріалів та розпочато роботи щодо планування території, поглиблення русла водовідвідного каналу по провул. Поштовий.
Про хід виконаних робіт будем інформувати додатково.