Відвідування сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 07.06.2021 08:02

04 червня завідувачем відділення соціальної роботи КЗ «Центр надання соціальних послуг» спільно із головним спеціалістом служби у справах дітей Тростянецької селищної ради та інспектором загального відділу Тростянецької селищної ради було відвідано 4 сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах та проживають на території Четвертинівського старостинського округу.

В ході відвідування батькам було надано ряд консультацій щодо формування навичок відповідального батьківства, ведення здорового способу життя, дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання.

Фахівцем із соціальної роботи відділення соціальних послуг за місцем проживання проведено перевірку роботи соціального робітника с. Четвертинівка, яка надає послуги 6 громадянам, з метою проведення внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг. Оцінка якості соціальних послуг проводиться шляхом вжиття певних заходів, що спрямовані на встановлення рівня відповідності наданих соціальних послуг затвердженим державним стандартам. Результатом оцінки є удосконалення діяльності центру, підвищення рівня професійної компетенції соціальних робітників, виявлення та обговорення проблем, що гальмують розвиток надання соціальних послуг, виявлення та виправлення недоліків надання соціальних послуг, підвищення якості соціальних послуг.