Проведено співбесіду з старостами громади та керівниками комунальних закладів дошкільної освіти

Дата: 07.06.2021 17:50

Відповідно до розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації Сергія Борзова від 26 березня 2021 року №284 «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в установах, організаціях і на підприємствах області та посилення контролю за використанням бюджетних ресурсів у 2021 році» 07 червня Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька провела співбесіди з старостами сіл та керівниками комунальних закладів дошкільної освіти за участю секретаря селищної ради Олега Ткача,  керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Наталії Вдовиченко, начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера апарату селищної ради Любові Гаврилюк, начальника відділу кадрового та правового забезпечення апарату селищної ради Юлії Загодиренко, начальника управління освіти, культури, туризму, молоді і спорту селищної ради Тетяни Шерстюк та головного спеціаліста загального відділу апарату селищної ради Валентини Льолі.

У ході співбесід розглядалось питання стосовно оптимізації малокомплектних дошкільних закладів освіти, приведення їх штатних розписів у відповідність та вивчалась можливість переведення садочків на сезонний тип роботи.

На часі не стоїть питання про закриття садочків, а про їх збереження та забезпечення функціонування в режимі відповідності до кількості дітей.

Під час виділення коштів з бюджету територіальної громади на функціонування закладів дошкільної освіти буде враховуватись кількість груп, їх наповненість, тривалість перебування дітей в дошкільному закладі. Також буде братись до уваги навантаженість на одного вихователя та кількість вихованців на одну штатну одиницю закладу.

Також старости доповідали стосовно виконання доручень, даних селищним головою за результатами виїзних особистих прийомів громадян, проведених в населених пунктах громади.