Тростянецькі баскетболістки взяли участь у Чемпіонаті області

Дата: 09.06.2021 09:22

08 червня у місті Калинівка відбувся Чемпіонат Вінницької області з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат 2007/08 року народження.

В змаганнях прийняли участь 16 команд юнаків та 14 команд дівчат.

Тростянець був представлений командою дівчат у такому складі: Аліна Волинець, Катерина Ворончук, Даря Шиян та Діана Садурська.

На жаль, для наших дівчат цей чемпіонат не вдався. Поступившись у напруженій боротьбі командам Жмеринки і Корделівки наша команда втратила шанси на продовження боротьби, а в остання гра проти майбутніх чемпіонок з м.Вінниці пройшла за повної переваги вінничанок.

Так як для нашої команди це були перші офіційні змагання – головною метою участі був досвід.

Адже без поразок не буває перемог. Тому наша команда з оптимізмом дивиться у майбутнє.