180 тисяч гривень державної субвенції отримає Тростянецька громада для підведення до с.Демидівка сучасного інтернету

Дата: 15.06.2021 09:47

Інтернет – невід’ємна складова життя сучасної людини і болюче питання для мешканців невеликих сіл. На сьогоднішній день Урядом реалізовується соціальний проект “Інтернет-субвенція”, завдяки якому вже цього року понад мільйон українців отримають можливість вперше підключитися до оптичного інтернету. Це допоможе забезпечити рівний доступ та можливості для кожного українця.

9 червня 2021 року  Кабінет Міністрів затвердив розподіл коштів інтернет-субвенції для 670 громад на загальну суму 483,8 млн гривень. Згідно поданій Тростянецькою селищною радою заявці за рахунок коштів субвенції в сумі 180 тисяч гривень до оптичного інтернету буде підключено і с.Демидівка.

Після отримання грошей з держбюджету, громада проведе прозорий тендер, після чого провайдери почнуть розбудовувати мережу.

За рахунок субвенції буде забезпечене покриття Wi-Fi-мережею у Демидівському Фото без описуНВК, бібліотеці, фельдшерсько-акушерському пункті, сільському Будинку культури. Так, кожен із відвідувачів цих закладів зможе скористатися швидкісним інтернетом.

Важливо: заклади, підключені за кошти субвенції, отримають безкоштовний швидкісний інтернет до кінця 2022 року.