У 90 років довгожителька з Глибочка сповнена невичерпної енергії

Дата: 15.06.2021 16:30

Бог любить Вас,

Фото без описуВін береже, шкодує,

Веде по життю дев’яносто років.

Він через Вас добро і мудрість сіє

І в цей світ несе свій добрий цвіт!

Тож нехай вашу руку не відпустить

Господь ще хоча б десяток яскравих років.

Хай буде радість і не буде смутку,

А ми Вам шлемо наш щирий привіт!

Здоров’я хай в дорозі не підкачає,

Міцнішає тіло розуму під стать.

І тільки радість в серце проникає,

Щоб нові вершини підкорять!

Лі­та, як швид­коплин­на рі­ка, бі­жать со­бі не­по­міт­но, мно­житься прий­деш­ні­ми дня­ми, різ­ни­ми по­ді­ями. Що не рік — то но­ва сто­рін­ка кни­ги жит­тя. Що­біль­ше сто­рі­нок — то біль­ше дос­ві­ду, жит­тє­вої муд­рості та, по-особ­ли­во­му, при­єм­них що­ден­них пла­нів і мрій. Юві­лей ве­ли­кої да­ти прик­ра­сив сто­рін­ки жит­тя Шахрай Марії Олександрівни, жи­тель­ки се­ла Глибочок, якій 15 червня ви­пов­ни­ло­ся ва­го­мих 90 ро­ків.

Марія Олександрівна попри життєві труднощі й негаразди за­ли­ша­єть­ся ус­міхне­ною та жит­тє­ра­діс­ною. Щи­ра, чуй­на, спра­вед­ли­ва, чесна, працьовита, мудра, — са­ме так ха­рак­те­ри­зу­ють юві­ляр­ку її знайомі. Ог­ля­да­ючись на про­жи­ті ро­ки їй є що зга­да­ти, є чим гор­ди­ти­ся.

Во­на да­ла жит­тя трьом синам, має п’ять вну­ків, шість прав­ну­ків. Багато ро­ків на тру­до­вій ни­ві іме­нин­ни­ця ві­рою й прав­дою пра­цю­ва­ла на бла­го рід­но­го краю.

Привітати зі святом, висловити свою шану та повагу завітали керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Наталія Вдовиченко та голова Тростянецької селищної громадської організації «Рада ветеранів» Алла Голенченко, представник старостату та ін.

При­на­гід­но по­ба­жа­ли цій силь­ній ду­хом жін­ці міц­но­го здо­ров’я, бла­го­по­луч­чя, ро­дин­но­го за­тиш­ку, теп­ла, Бо­жо­го бла­гос­ло­вен­ня, жит­тє­во­го оп­ти­міз­му, бадьорос­ті ду­ху, лю­бо­ві та під­трим­ки від чи­ма­лої ро­ди­ни й ще дов­гих ро­ків жит­тя. Гос­ті вру­чи­ли дов­го­жи­тель­ці по­да­рун­ки.

Марія Олександрівна раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань.