Профілактична робота із сім’ями

Дата: 15.06.2021 21:36

Тривають літні канікули, відпустки. На жаль, часто через необережність дітей та недбалість дорослих пора відпочинку не проходить без прикрих випадків. Легковажне поводження дітей з вогнем та водою, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, коли батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків, нехтують потребами дітей.

Cаме тому працівниками КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» постійно проводяться профілактичні бесіди із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, щодо недопущення надзвичайних ситуацій з дітьми в період літнього відпочинку.

Так, 15 червня 2021 року фахівцем із соціальної роботи КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» Бурковською Катериною Михайлівною на території Глибочанського та Тростянчиського старостинських округів було відвідано 3 сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, в яких виховується 9 дітей.

Із даними сім’ями: батьками та дітьми проведено профілактичні бесіди, спрямовані на дотримання правил дорожнього руху, безпеки на вулиці, пожежної безпеки та поводження з електроприладами,  поведінки на воді під час літніх канікул. Особливу увагу спрямували на відповідальності батьків за життя і здоров’я дітей.  Всім були роздані інформаційні пам’ятки.

КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг»