Відбулося чергове  засідання комісії з питань захисту прав дитини Тростянецької селищної ради

Дата: 15.06.2021 21:40

З метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток,  15 червня відбулося чергове  засідання комісії з питань захисту прав дитини Тростянецької селищної ради.

На засіданні комісії розглядалися питання:

1. Про розгляд заяви  про встановлення порядку побачення батька з дитиною та участь у вихованні дитини.

2. Про розгляд заяви щодо надання дозволу на укладання договору оренди земельної ділянки від імені  малолітньої дитини.

3. Про розгляд заяви щодо надання дозволу на підписання Договору  про  поділ спадкового майна  від  імені  неповнолітніх дітей.

4. Про  розгляд листа директора КНП «Тульчинський обласний  будинок дитини ВОР» від 19 травня  2021 року 255.

5. Про  розгляд листа директора КНП «Тульчинський обласний  будинок дитини ВОР» від 19 травня  2021 року №260.

6. Про розгляд заяви про реєстрацію місця проживання дитини без згоди батька.

7. Про забезпечення функціонування прийомної сім’ї на території Тростянецької селищної територіальної громади.

8. Про забезпечення функціонування дитячого будинку сімейного типу на території Тростянецької селищної територіальної громади.

9. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених Фото без описубатьківського піклування.

Члени комісії брали активну участь в обговоренні питань порядку денного, висловлювали свої бачення та вносили пропозиції до відповідних рішень, заслухані заявники та запрошені.

Комісією були прийняті відповідні рішення з метою захисту прав та інтересів дітей.

Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради