Команди Тростянецької громади взяли участь в обласних змаганнях "КОЛОС-АГРО 2021"
18 червня в м. Вінниці відбулися обласні змагання серед керівників та працівників сільськогосподарських та фермерських господарств Вінницької області "КОЛОС-АГРО 2021". Програма заходів включала в себе змагання з футзалу, гирьового спорту, настільного тенісу, шахів, шашок, дартсу. Тростянецьку територіальну громаду на змаганнях представляли команда ДП ДГ "Олександрівське" (директор Олена Воротнюк) по футзалу та гирьовому спорту та ПСП "Кристал" (керівник Роман Дележа) по настільному тенісу, участь прийняв заступник директора Анатолій Лозінський.
За результатами змагань команда з футзалу зайняла V місце, Олександр Підопригора, який представляв гирьовий спорт зайняв I місце, Анатолій Іванович Лозінський зайняв II місце по настільному тенісу.
Щиро вітаємо наших спортсменів і бажаємо не зупинятись на досягнутому та завжди сміливо і гордо рухатися тільки вперед!
Відділ молоді, спорту, туризму та охорони історико-культурної спадщини Управління освіти, культури, туризму, молоді і спорту Тростянецької селищної ради