Привітання голови Тростянецької селищної територіальної громади Людмили Червонецької зі Святом Трійці

Дата: 20.06.2021 08:46

Шановні жителі Тростянецької селищної територіальної громади! Прийміть вітання з одним з найвеличніших свят християнського календаря – Святом Трійці!

Свято сходження Духу Святого до апостолів є днем становлення Християнської церкви. Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу і душевне тепло всім, хто поряд.

Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити, бути впевненим, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса.

Зичу вам благополуччя, душевного спокою, гармонії, мудрості, здоров'я, сімейного затишку. Нехай Господь допоможе вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу землю.

З повагою,

Селищний голова  Людмила Червонецька