У КЗ «Тростянецька селищна публічна бібліотека» організовано хвилину пам’яті до Дня скорботи і вшанування  пам’яті жертв Другої світової війни в Україні

Дата: 22.06.2021 19:47

Вісімдесят років тому, 22 червня 1941 року фашистські  окупанти та їх союзники віроломно напали на нашу землю і розв’язали кровопролитну, знищувальну Другу світову війну.

Цього дня, на світанку, ворожі літаки  бомбардували наші аеродроми, залізничні вузли, мирні міста й села, сіючи смерть і руїни.

З кожним прожитим днем все далі і далі відходять в минуле грізні роки війни, сповнені неймовірного героїзму мільйонів людей, жорстоких випробувань і скорботи. Але час не владний над пам’яттю людей. Вдячні покоління назавжди збережуть імена своїх Фото без описугероїв, своїх визволителів.

КЗ «Тростянецька селищна публічна бібліотека» організувала хвилину пам’яті до Дня скорботи і вшанування  пам’яті жертв Другої світової війни в Україні «Пам’ять про дні війни- це пам’ять серця».

Про минулу війну, важкі фронтові дороги до довгоочікуваної перемоги написано багато, проте тема Другої світової війни ще до кінця не вивчена і не досліджена .Тому з великою цікавістю зустрічають читачі кожну нову книгу, що розкриває досі невідомі сторінки тих незабутніх літ війни 1941 - 1945 років.

КЗ «Тростянецька селищна публічна бібліотека»