Очільниця громади взяла участь у засіданні Вінницької регіональної платформи

Дата: 24.06.2021 16:46

Селищний голова Людмила Червонецька взяла участь у засіданні Вінницької регіональної платформи представників місцевого самоврядування, що проходило сьогодні у м.Немирів, за ініціативи народного депутата України Лариси Білозір.

Темою  заходу стала: «Актуальні питання становлення органів місцевого самоврядування в умовах нового адміністративно територіального устрою», яку Асоціація міст України втілює за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

Міські, селищні та сільські голови, голови територіальних громад, народні депутати України, члени Комітет держвлади, місцсамоврядування, регрозвитку та містобудування, представники Мінрегіону, представники обласної державної адміністрації та обласної ради обговорювали плани подальшого розвитку територальних громад, покращення взаємодії між представниками органів державної влади та місцевого самоврядування.