Тростянецька громада - вдалий приклад позитивного впливу реформи децентралізації

Дата: 25.06.2021 15:37

Другий день на Вінниччині тривають заходи в межах регіональної платформи "Актуальні питання становлення органів місцевого самоврядування в умовах нового адміністративно територіального устрою", яка відбувається за підтримки USAID.

З початком реформи децентралізації невеликі громади отримали фінансові ресурси та повноваження для розвитку своїх території. Серед яких Тростянецька громада, що за короткий час стала яскравим прикладом ефективного управління ресурсами та використання усіх наявних можливостей на благо громади. За сприяння народного депутата України Миколи Кучера, місцева влада та мешканці змінюють свою громаду та роблять її комфортним місцем для життя.

Народні депутати Микола Кучер, Лариса Білозір, Аліна Загоруйко, Дмитро Чорний, виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан завітали сьогодні до Тростянця аби на власні очі переконатися у дієвості процесу децентралізації.

Селищний голова Людмила Червонецька розповіла присутнім про досягнення та проблеми на шляху до створення успішної громади й провела невеличкий екскурс по центральній площі селища, парковій зоні, приміщені Тростянецького селищного комунального Центру культури та дозвілля.

Також гості оглянули приміщення поліцейської станції, що нещодавно відкрилася силами громади відповідно до проєкту "Поліцейський офіцер громади" ініційованого Національною поліцією України за підтримки Посольства США та ICITAP.

Багато зроблено, але попереду ще більше роботи.