«Многії літа», солодощі й артисти: як скибинчанка Василишина Тодоска Василівна відсвяткувала 90 - літній ювілей

Дата: 30.06.2021 08:00

Вже увійшло в традицію вітати поважних мешканців громади, за плечима яких багаторічний життєвий досвід, мудрість років та невтомна праця, із визначною подією - ювілеєм.

28 червня свій славний 90-річний ювілей відзначила поважна та знана жителька села Скибинці – Василишина Тодоска Василівна.

Зі знаменною датою її щиро привітали головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та земельних ресурсів Тростянецької селищної ради Олексій Гринюк, голова Тростянецької селищної громадської організації «Рада ветеранів» Алла Голенченко, інспектор загального відділу (Глибочанський старостинський округ) Лілія Левицька.

Незважаючи на такий поважний вік, ювілярка зберегла ясність пам’яті та мудрість, завжди привітна вона вражає своєю щирістю, добротою та життєрадісністю.

Почесні гості, віншуючи іменинницю, бажали довгих років життя, міцного здоров’я, родинного затишку та радощів від дітей, онуків та правнуків. Висловлювали слова вдячності і поваги за сумліну працю на бла­го рід­но­го краю, за те, що достойно змогла пережити всі випробування, які випали на її долю. А їх було чимало… Окрім приємних та гарних слів посадовці вручили квіти та подарунки.

Святкувала  Тодоска Василівна свій День народження разом з рідними, також завітали представники місцевого сільськогосподарського підприємства ТОВ «ТАС АГРО ПІВДЕНЬ», народний аматорський фольклорний колектив «Скибинчанка».

Родина – це найцінніше багатство ювілярки. Тож, можливо, саме в щирості та любові до найрідніших людей і криється секрет її довголіття.

Тодоська Василівна подякувала кожному за увагу та теплі слова, сказані на її адресу.