Профілактична робота щодо безпечної поведінки дітей на водоймах громади

Дата: 30.06.2021 16:13

30 червня головним спеціалістом служби у справах дітей Тростянецької селищної ради Світланою Савчук спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Гайсинського РУП Борисом Дідуром та завідувачем відділення соціальної роботи КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» Аліною Широкожуховою було проведено профілактичні бесіди з дітьми, які купались  на водоймах та річках громади щодо безпечної поведінки на воді. Спеціалісти розповіли дітям, до яких наслідків можуть привести нехтування порадами дорослих і власна неуважність на водоймах та надали  дітям  буклети  «Правила поведінки на воді для дітей влітку».

У першу чергу дітей попередили, що:

• купатися у водоймах закритого типу, де немає облаштованих пляжів і рятувальників, заборонено;Фото без опису
  • наближатися близько до води і заходити в неї можна тільки під наглядом дорослих;
  • у тих місцях, де поблизу знаходиться вивіска про заборону купання, купатися не варто, так як це може призвести до сумних наслідків;
  • слід бути акуратним у воді і не плавати на глибині, понад росту дитини;
  • у малознайомих місцях пірнати суворо забороняється, так як це може призвести до травм.

Правила поведінки на воді для дітей створені не просто так і про це повинні знати кожна дитина та  її батьки. Дотримання цих правил — це запорука здорового і безпечного відпочинку. Безпека на воді для дітей повинна в першу чергу створюватися саме батьками, так як тільки вони несуть повну відповідальність за здоров’я і життя їхньої дитини.

Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради