До 30-річчя незалежності України розроблено стилізовані банери та фоторамки для використання в соцмережах

Дата: 01.07.2021 10:45

Відсьогодні всі охочі можуть прикрасити свою сторінку у Фейсбуці ювілейною символікою, перейшовши за посиланнями: https://bit.ly/3y2Yth8 або https://bit.ly/2SDfxer.

Логотип і слоган до Дня Незалежності України створила креативна агенція «Провід». В основу концепції єдиної візуальної символіки покладена ідея бачення незалежності як мрії, якої прагнули досягти багато поколінь українців.

Графічна символіка виконана у вигляді калейдоскопічних квіткових орнаментів, що формуються із сучасних досягнень нашої країни. Квітка є образом держави, яка з кожним роком росте та розцвітає. Квіткове зображення – один з найдавніших символів в орнаментно-знаковій культурі України. Наприклад, квітка є центральним елементом петриківського розпису. Тож це близький усім символ, що об’єднує Україну.

Як квітка з пелюсток, наша країна складається з безлічі образів. Кожна область України матиме свою унікальну квітку-логотип з графічними елементами та кольоровою гамою прапорів регіону. Крім того, регіони будуть представлені квітами – символами сфер діяльності, серед яких – медицина, будівництво, наука, цифрові технології та виробництво.

«Ти у мене єдина» – основний слоган та лейтмотив кампанії, який є універсальним зверненням до нації, країни та її незалежності.