Освітлено вулицю Партизанську в Красногірці

Дата: 06.07.2021 09:41

Під час прФото без описуоведення Тростянецьким селищним головою Людмилою Червонецькою виїзного прийому громадян в с.Красногірка місцеві жителі висловили прохання посприяти у розв'язанні проблеми щодо освітлення вул. Партизанська  - єдиної неосвітленої вулиці в селі.

На звернення Людмили Іванівни відгукнувся керівник місцевого агроформування Валерій Печарчук, який надав згоду оплатити усі матеріали та монтажні роботи.

1,5 кілометри СІПу, 12 сучасних ЛЕД ліхтарі тепер освітлюють вулицю Партизанську.

Не обійшлося при виконанні робіт без спецтехніки, яку 3 дні надавав підприємець Анатолій Лозінський.

Вказані ділянки стали безпечніші та комфортніші для місцевих жителів. Приємно, коли обіцянки виконуються.