Проведено інформаційну зустріч з умовно-засудженими

Дата: 07.07.2021 08:03

06 липня для осіб, які перебувають на обліку  на базі установи «Тростянецький районний сектор  філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області завідувачем відділення соціальної роботи центру  надання соціальних послуг Аліною Широкожуховою спільно із головним спеціалістом Тростянецького бюро безоплатної правової допомоги Ніною Слободяник та начальником Тростянецького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» Тетяною Капітун було проведено інформаційну зустріч з умовно-засудженими особами  на тему: «Не стань жертвою торгівлі людьми»; «Твої права і обов’язки - як громадянина своєї країни».

Захід спрямований на підвищення рівня обізнаності щодо причин та наслідФото без описуків торгівлі людьми. Метою заходу було привернення уваги  присутніх до потреби подолання гендерно-зумовленого насильства, актуалізації питання протидії торгівлі людьми, висвітлення питання забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Загалом слухачі отримали інформацію про поняття «торгівля людьми», стадії та основні ознаки торгівлі людьми. Також наголошено на тому, що може зробити кожен, щоб запобігти торгівлі людьми. Роз’яснено про свої права і обов’язки як громадянина своєї країни. Наприкінці заходу всі присутні отримали буклети інформаційно – просвітницького характеру.

КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг»