Здійснюється соціальний супровід

Дата: 09.07.2021 14:57

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», комунальним закладом «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» забезпечується надання базових соціальних послуг.

Однією з таких послуг - соціального супроводу.

Соціальний супровід – це комплекс заходів, що передбачає оцінку потреб отримувача послуги, визначення шляхів розв'язання основних проблем, навчання та розвиток навичок, спрямованих на подолання чи мінімізацію складних життєвих обставин, регулярні зустрічі чи відвідування отримувача послуги з метою моніторингу виконання поставлених завдань, сприяння у отриманні інших послуг.

Так, 08 липня та 09 липня завідувачем відділення соціальної роботи центру  надання соціальних послуг Аліною Широкожуховою спільно із головним спеціалістом служби у справах дітей Савчук Світланою Володимирівною відвідано сім’ї, які перебувають під соціальним супроводом та проживають на території Тростянецької громади.

08 липня фахівцем із соціальної роботи КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» Бурковською Катериною Михайлівною на території Тростянчиського старостинського округу було відвідано  сім’ї, які перебувають під соціальним супроводом.

З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, створення задовільних умов проживання, недопустимості вживання спиртних напоїв  та виникнення  насильства в сім’ї.

Лише у взаємодії народжується позитивний результат! Тому й надалі ми працюватимемо над тим, щоб всі дітки громади мали гідний соціальний захист та можливість зростати у повноцінній родині!