У громаді проводиться грейдерування доріг

Дата: 14.07.2021 16:30

Ремонт доріг – пріоритетний напрямок роботи нашої територіальної громади. У кожному населеному пункті є проблемні дороги, які роками потребують ремонту та догляду.

Відповідно до Програми соціально-економічного та культурного розвитку громади на 2021 рік, на численні звернення громадян на виїзних прийомах селищного голови Тростянецька селищна рада продовжує планово, поетапно ремонтувати дороги у населених пунктах, зокрема грейдерування найбільш складних ділянок:

с.Буди - вулиці Лісова, 1 Травня, Лугова, Т.Г. Шевченка, Миру, П’ятихатки, Садова, Шкільна, Перемоги, Ярова, Молодіжна, Затишна;

с. Велика Стратіївка – усі вулиці;

с.Гордіївка -  вулиці Довганя, Миру, (у співфінансуванні з БФ "МХП-Громаді") Гагаріна, Комарова – грейдерування з підсипанням;

с.Демидівка - вул. Молодіжна, від вул. Могильчака до вул.Вишнева (дорога до сільського кладовища), частково вулиці Т.Г. Шевченка, 1 Травня, Сонячна;

с.Четвертинівка - вулиці Прибережна, Ковалівська та грейдерування з підсипанням вул. Митківська, братів Загорних, Жиліна;

с.Оляниця – вул. Шевченка, частковий ремонт вулиць Набережна, Сонячна та провулка Комарова;

с. Глибочок - дорога від вул.Попова до вул.Набережна, вул. Лугова, центр села;

с.Скибинці - дороги від Глибочка до Скибинців, до сільського кладовища;

с.Капустяни – вулиці Горобця, Мурованого, Нагірна (В.Колодька), Лісова;

с.Савинці –  вулиці Шевченка, Вишнева, біля спортивного комплексу;

с.Довжок – вул.Довжок;

с.Китайгород – вул.Дружба, частину вул. Садова.

Найближчим часом прогрейдерують та підсиплять вулиці Шевченка, Дружби, частину вул.Європейська у с.Демківка.